ponedeljak 30.09.2024.
23:10

Pobeda u poslednjim minutima.

EPA-EFE/Andreu Esteban

Fudbaleri Viljareala slavili su u osmom kolu La lige pošto su bili bolji od Las Palmasa 3:1 na svom terenu.

Poveli su domaći krajem prvog dela meča posle pogotka Pepea na aistenciju Barija za 1:0 na poluvremenu.

Po povratku na teren Januzaj je proigrao Silvu, koji je po desnoj strani poslao loptu za izjednačenje u 47. minutu.

U 51. minutu utakmice sudija je pokazao na belu tačku za Viljareal, međutim Horkaš je odbranio šut Baene.

Ipak, ispravio se Baena u finišu meča kada je asistirao Bariju u 84. minutu za 2:1.

Nisu ni tu stali domaći pošto je Baena ovoga puta realizovao pogodak u 90+7. minutu meča za konačnih 3:1.

Posle ovog meča, Las Palmas je ubedljivo poslednji bez ijedne pobede i svega tri boda, dok je Viljareal treći na tabeli, iza Reala i Barse, sa 17 bodova.