Viljareal ugasio sve nade Atletiku!

utorak 25.04.2017.
23:21

U okviru 34. kola španske Primere u utakmici između Atletiko Madrida i Viljareala slavili su gosti čime su ugasili sve nade domaćima da mogu do titule.

EPA/KIKO HUESCA

Atletiko je napadao tokom čitavog meča, ali nije uspeo da slavi protiv Viljareala u okviru 34. kola španske Primere, pa svi koji su se makar malo nadali da može da dođe do trke utroje kada se radi o tituli šampiona Španije, sada izgubili svaku dilemu jer do nje neće doći.

"Jorgandžije" bi pobedom stigle do 71 boda, 4 manje od Barselone i Real Madrida na 4 kola do kraja prvenstva. Ipak, nakon 34 kola imaju 68 bodova, pošto su danas poraženi rezultatom 0:1 od solidnog Viljareala.

Korea i Nigez su imali šanse u prvih 15 minuta meča, mreža Viljareala je u oba slučaja ostala netaknuta, da bi Grizman pokušao u 32. minutu utakmice, ali je golman gostiju Fernandez odbranio njegov šut.

Gajtan je imao dve šanse, a u 72. minutu i Fernando Tores, ali promene rezultata nije bilo.

Onda je usledio šok za domaće.

Bakambu je prošao kao brzi voz po desnoj strani, izborio se za loptu i centrirao u sredinu gde je loptu dočekao Sorijano kome nije bilo teško da savlada Oblaka za 1:0!

Nisu se oporavili od šoka domaći igrači, pa su gosti stigli, rekli bismo nezasluženo, do pobede.