Više nema dileme ko je najozbiljniji kandidat za "Zlatnu loptu"!
Jedno ime se izdvaja.
Povezane vesti
(VIDEO) Perez zloupotrebio Murinja, Žoze se jadao Benfiki zbog predsednika Reala!
Obećao Halanda u Realu, sad mu zaprećeno tužbom!
(VIDEO) Oprosti im, Halande, ne znaju šta rade - Real opet pao na ispitu zrelosti
Prilično (ne)ozbiljno - Real = Španija, Barsa da se ugasi, a da Peđa Mijatović i Raul dovedu Halanda i Rodrija?
Ko će osvojiti "Zlatnu loptu" je veliko pitanje, jasno je da to ovoga puta neće biti Kristijano Ronaldo ili Lionel Mesi (Portugalac nije osvojio od 2017. godine), a čini se da ni igrači koji su prošle godine bili drugi i treći (Haland i Embape) nisu bili na prošlosezonskom nivou.
Prema pisanju francuskih medija, sada je u prvi plan izašao - Džud Belingem.
Fudbaler Real Madrida je dokazao koliko je bitan u ekipi Karla Anćelotija, bio je jedan od najboljih igrača Lige šampiona, a sve je bolji i sa reprezentacijom Engleske na Evropskom prvenstvu.
Stigao je do finala i ukoliko osvoji prvenstvo sa svojim nacionalnim timom, čini se da neće biti dileme ko će podići trofej namenjen najboljem igraču sveta.
Još jedan od onih koji su u konkurenciji jeste Vinisius Žunior, ali on se nije baš proslavio na Kopa Americi ove godine i to mu je veliki minus.