subota 21.04.2018.
17:55

Utakmica na 'Vikaridž roudu' završena je najnepopularnijim rezultatom.

EPA/FACUNDO ARRIZABALAGA

"Stršljenovi" su bili bolji u polju, više napadali i češće ugrožavali protivnički gol od rivala, ali su zrelije šanse imali gosti iz južnog Londona.

Kristal Palas je mogao do vođstva u dva navrata posle prekida: prvi put posle nešto više od sata igre kada je Luka Milivojević izveo slobodnjak, a Karnezis odlično intervenisao, kao i šest-sedam minuta kasnije kada je Tomkins pogodio stativu pošto je bio najviši u skoku posle kornera.

Votford je u finišu bio bliži pobedi, Rišarlison koji je ušao u igru početkom drugog poluvremena je dva puta bio u dobroj poziciji, prvi put je tukao preko gola, a drugi put pravo u Henesija, pa je ostalo 0:0.

Sve su svemu, podela plena je verovatno najpravedniji ishod. Palas je sada šest bodova daleko opasne zone, dok Votford koji je prekinuo seriju od tri vezana poraza ima tri boda više od današnjeg rivala.