Vratio se Pol Pogba, ali je Monako ponižen!
Rutinska pobeda Rena.
Povezane vesti
Nova Strazburova zlatna koka, maestro Hoakin Panićeli presudio Vahidu Halilhodžiću!
Nesrećni Marsej, Žiru posle Marakane utišao i Velodrom! Parižani hitaju ka opstanku, kiks Rena!
Monako produžio martovski horor Liona, borba za Ligu šampiona biće paklena!
Parižanima nije stalo do plaketa i zahvalnica, videli smo i šta Dro može
Odlična partija ekipe Rena u okviru 13. kola francuskog šampionata. Domaći su na svom "Roažon parku" rutinski savladali Monako sa 4:1!
Ren je do prednosti stigao u 20. minutu, bila je to akcija domaćina koja je počela od golmana, preko desne strane gde je bio Kamara koji je gađao i pogodio Budiala u natkolenicu za 1:0. Prosto neverovatno koliko su prostora imali fudbaleri Rena, uključujući i strelca gola.
U 48. minutu 2:0, odličan udarac sa oko 30 metara, golman Hradecki odbija loptu samo na glavu Kamare koji pogađa za 2:0.
Crveni karton Zakarije u 66. minutu je olakšalo dodatno posao Renu koji je do kraja postigao još dva gola.
Prvi preko Emboloa u 73. minutu, drugi preko Blasa iz penala deset minuta kasnije.
I za mnoge bitna informacija, u 85. minutu se desio detalj koji je najviše komentarisan na mrežama, Pol Pogba se vratio fudbalu, ušao je umesto Kulibalija i našao se na zvaničnoj utakmici posle 26 meseci.
Dobio je gromoglasan aplauz i od strane navijača Rena.
Taj detalj pogledajte OVDE!
Monako je do kraja uspeo da ublaži ovaj poraz golom Bireta u 5. minutu nadoknade.
0 Komentara