Barsa u Pragu bez Jamala i povređenog Ferana Toresa, ali vraća se Rafinja

Autor: Milovan Longinov
utorak 20.01.2026.
14:30
Izvor: Sportske.net

Nova povreda u Barseloni...

EPA/Julio Munoz
EPA/Julio Munoz

Povezane vesti

Fudbaleri Barselone u sredu gostuju Slaviji iz Praga, a Hansi Flik neće moći da računa na Ferana Toresa.

Dobra vest je što se u tim posle jačeg udarca vratio Rafinja, koji je propustio gostovanje Real Sosijedadu, ali je sada van stroja Feran Tores.

Srećom po Hansija Flika, povreda nije teže prirode, očekuje se da Feran pauzira desetak dana, te će posle Praga, propustiti sigurno i duel sa Ovijedom u nedelju. 

U najboljem slučaju vratiće se za gostovanje Elčeu 31. januara. U njegovom odsustvu, očekuje se da Robert Levandovski zauzme mesto startera. Osim Ferana Toresa, nema ni Žoaa Kansela koji će moći da bude registrovan u Ligi šampiona tek za drugu fazu takmičenja. Od ranije su i dalje van stroja Pablo Gavi i Andreas Kristensen, dok je Lamin Jamal suspendovan zbog žutih kartona. 

Barselona ima imperativ pobede u Pragu, pošto ima samo 10 bodova i pitanje je da li će uspeti da se domogne osmine finala čak i u slučaju da upiše oba trijumfa. 

Utakmica Slavija - Barselona na programu je u sredu u 21.00.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke