nedelja 17.01.2021.
19:54

Pobeda Ajntrahta, Jović je heroj.

EPA-EFE/RONALD WITTEK

Pobeda ekipe Ajntrahta iz Frankfurta protiv Šalkea u okviru nemačke Bundeslige sa 3:1 (1:1).

U 28. minutu Ajntraht je stigao do prednosti. Andre Silva je dočekao loptu u kaznenom prostoru, namestio se, uputio loptu koja je odskakutala do mreže za 1:0.

Prošao je minut, taman da domaći proslave pogodak i da gosti krenu sa centra, pa smo videli novi gol, ovoga puta u mreži domaćih.

Stambuli je poslao upotrebljivu loptu za Hopea koji se izborio nekako za šut i iz teške pozicije je savladao protivnika za 1:1

Čekali smo ulazak Luke Jovića na teren i dočekali smo ga u 62. minutu utakmice, a trebalo mu je samo deset minuta po povratku na bundesligaške terene da ponovo zatrese mrežu.

Odlična je bila akcija, Filip Kostić je poslao loptu Joviću, a ovaj postigao fantastičan gol, u svom stilu za 2:1.

Ispostaviće se da to nije bio i pobedonosni gol Luke Jovića, samopouzdanje mu se vratilo i to je definitivno, jasno je da golovi tek predstoje ove sezone...

Pogodio je i u nadoknadi vremena, ponovo je Kostić poslao asistenciju, Jović se oslobodio svog protivnika, naciljao i pogodio za konačnih 3:1