Vuk Rašović ne zna za neuspeh, sjajni Adamović!

nedelja 31.05.2015.
17:13

Bivši trener Partizana nastavlja sa odličnim rezultatima na klupi beloruskog Dinama iz Minska.

Facebook, ФК Динамо Минск

Prelazak Vuka Rašovića iz uloge sportskog direktora na trenersku klupu preporodio je ekipu Dinama iz Minska, koja je danas upisala i četvrtu pobedu pod njegovim vođstvom.

U utakmici osmog kola, Dinamo je na svom terenu savladao ekipu Naftana sa 2-1, a junak utakmice bio je srpski internacionalac Nenad Adamović, nekadašnji fudbaler Smedereva i kulskog Hajduka.

Posle vodećeg gola gostiju, koji je u 50. minutu postigao Demidovič, Nenad Adamović je doneo preokret i sva tri boda Rašovićevom timu.

Samo dva minuta kasnije on je izjednačio, a konačnih 2-1 postavio je u 71. minutu.

Ovom pobedom, Dinamo se probio na treće mesto na tabeli sa 15 bodova, iza BATE Borisova sa 20 i Soligorska sa 16 bodova.