Zablistao povređeni Nejmar i het-trikom spasio Santos od ispadanja
Pokazao da je i dalje majstor svog zanata.
Povezane vesti
Ovako se osvaja titula - Stankovićev Klub Briž "bacio petardu" najvećem rivalu i otvorio put do povratka na tron!
Čekali su šest decenija i dočekali, LASK Linc ponovo vlada Austrijom
Zenit penalom o kom će se pričati vratio titulu u Rusiji, Krasnodar veliki gubitnik
(VIDEO) Ronalda je neko prokleo u Al Nasru, promašaj za novi poraz u finalu i suze umesto trofeja!
Fudbaleri Santosa pobedili su jutros Žuventude u gostima sa 3:0 u pretposlednjem 37. kolu brazilskog šampionata.
"Dogorelo je do nokata" Santosu u borbi za opstanak, morao je da dobije ovaj meč, pa je legendarni Nejmar odlučio da rizikuje, zaigrao je pod blokadom zbog povrede meniskusa levog kolena i pokazao da je i dalje majstor svog zanata.
Upisao je het-trik i bukvalno sam poveo veliki Santos ka mirnoj luci.
Na kolo pre kraja je Santos na bezbednom 14. mestu sa 44 boda, što je dva više od Vitorije, koja je 17. i prva ispod "crte".
Dakle, još ništa nije rešeno, ali Santos u poslednjem kolu ima duel sa Kruzeirom kod kuće i sve u svojim rukama. Da bi ispao, trebalo bi da izgubi, uz niz loših vesti sa ostalih utakmica.
Nejmar je jutros pogađao u 56, 65. i 73. minutu.
Santos je na poslednjih pet utakmica neporažen, pobedio je tri puta u tom nizu i upravo je ova serija dobrih rezultata bila presudna da izbegne najgori scenario.
Nejmar verovatno neće ostati za sledeću sezonu, ali je ispunio svoju misiju u voljenom klubu...
Inače, titulu šampiona Brazila je jutros obezbedio Flamengo, a tome opširnije možete pročitati OVDE.
0 Komentara