nedelja 26.09.2021.
00:00

Taman je sve krenulo kako treba za bivšeg trenera Partizana...

nkolimpijatv/Prinscreen

Srpski trener Savo Milošević doživeo je poraz sa svojom Olimpijom iz Ljubljane od "fenjeraša" ekipe Radomlje sa 2:3 (2:1).

Ni to što su posle prvih 45 minuta igre imali prenost nije im pomogla da produže niz pobeda na tri, pa su tako sa igračem manje i dva gola u mrežu u drugom delu igre okončali predstavu pred svojim navijačima.

Strelac drugog gola za Olimpiju Mustafa Nukić zaradio je drugi žuti karton u 82. minutu i tako pogurao Radomlje do pobede. Minut kasnije usledilo je izjednačenje gostiju, a potom i potpuni preokret golom Ivana Šarića u 87. minutu utakmice.

Olimpija je trenutno trećeplasirani tim tabele slovenačkog prvenstva, mogli su da preuzmu lidersku poziciju bar na kratko da su uspeli da trijumfuju, ovako Koper i Bravo mogu da se odvoje svojim pobedama.