četvrtak 02.08.2018.
00:03

Završena još jedna večerašnja utakmica u okviru Internacionalnog Kupa šampiona.

Epa/Miguel A. Lopes

Posle duela Čelsija i Arsenala, koji su ''Tobdžije'' dobile posle penal serije, večeras je zanimljivo bilo i u dvoboju Benfike i Liona.

Francuski predstavnik je slavio sa 3:2, što mu je prvi trijumf u ovom takmičenju.

Prvo poluvreme proteklo je u znaku Liona, koji je golovima Marsela u 40. i Traorea u 45. minutu poveo sa ubedljivih 2:0.

U poluvremenu trener Benfike vrši nekoliko izmena, priliku je dobio i naš reprezentativac Andrija Živković i rezultat se vrlo brzo video. Pici je u 59. minutu prepolovio prednost rivala, a pet minuta kasnije Benfika stiže i do izjednačenje autogolom Marsela - 2:2.

Ipak, lisabonski ''Orlovi'' nisu uspeli da izbegnu poraz, a odluka je pala u 83. minutu, golom Terijea, za konačnih 3:2.