Borba za titulu u Italiji se nastavlja.

EPA-EFE/SIMONE ARVEDA

Torino nije uspeo da učini svom gradskom rivalu.

Danas su vodili protiv Lacija, ali su poraženi rezultatom 1:2 (1:0).

Bio je ovo novi preokret Lacija, ekipe koja pretenduje na najviši mogući plasman, i u ovom trenutku su na samo bod zaostatka u odnosu na Juventus, ali imaju i utakmicu više.

Ponovo je Lacio bio u zaostatku od starta utakmice. Igrao se 5. minut kada je dosuđen penal za Torino, loptu je, naravno, uzeo Beloti i pogodio za prednost domaćina.

Ipak, drugo poluvreme je pripalo Laciju.

Već u 48. minutu jedan od najboljih napadača u ovoj sezoni na svetu, Ćiro Imobile, uspeo je da dobru loptu koju mu je uputio Alberto pošalje iza leđa golmana domaćih.

Nakon centaršuta sa leve strane Lukakua, Milinković-Savić je pokušao, ali mu je udarac odbranio Sirigu. Ipak, u nastavku akcije lopta stiže do Marka Parola, on je imao i sreće, lopta je nekako završila u mreži za konačnih 1:2.