Ko će voditi Napoli? Zapelo sa Tudorom, iskusni Italijan spreman da prihvati uslov koji Hrvat ne želi
Preokret u najavi...

Povezane vesti
Napoli je u potrazi za novim trenerom koji će zameniti Rudija Garsiju.
Aktuelni šampion Italije posle 12 odigranih kola u Seriji A već zaostaje 10 bodova za vodećim Interom, a Garsiji je presudio šokantni domaći poraz od Empolija u nedelju.
Predsednik Napolija Aurelio De Laurentis izbor je sveo na dva imena - Igora Tudora ili Valtera Macarija.
Italijanski mediji i Fabricio Romano pišu da su u toku pregovori De Laurentisa i iskusnog Macarija, iako je Hrvat bio "već viđen" u Napulju.
U Napoliju žele da dovedu trenera koji bi prihvatio ugovor do kraja ove sezone, što je Macari spreman da uradi, dok Tudor ne odustaje od zahteva da potpiše ugovor do kraja sledeće sezone.
Macari (62) je Napoli već vodio od 2009. do 2013. godine, a sa njim je klub 2012. osvojio Kup Italije, te godinu kasnije završio kao drugoplasirani u prvenstvu.
Nakon toga je još trenirao Inter, Votford, Torino i Kaljari.
0 Komentara