Zelena ludnica, osam golova u Volfsburgu!

22:26

Pobeda domaćih u veoma interesantnoj utakmici.

Beta/Soeren Stache/dpa via AP

Sjajno igra ekipa Volfsburga ove sezone.

Oni su danas stigli do svoje četvrte pobede, i dalje su jedna od dve ekipe bez poraza u Bundesligi pošto su savladali Verder iz Bremena rezultatom 5:3 (3:2).

Gosti su stigli u prednost već u 13. minutu preko Bitenkura, ali su domaći izjednačili devet minuta kasnije, Baku je bio strelac na asistenciju Lakroe.

Već u 25. minutu je Bruks uspeo da donese svom timu prednost od 2:1, ali su gosti izjednačili u 36. minutu preko Mohvalda. Ipak, domaći završavaju goleadu u prvom poluvremenu preko Veghosta samo minut nakon primljenog gola.

Ubrzo smo videli i izjednačenje.

U 47. minutu je Bruks je autogolom ponovo vratio Verder u igru.

Dugo nismo videli gol, barem za standarde ove utakmice, i onda u 76. minutu Veghost svojim drugim golom donosi domaćima prednost, a konačnih 5:3 postavlja Bjalek golom u poslednjim sekundama meča.