Živković pogodio - Panatinaikos dobio posle penala, ali sve je u senci teške povrede!

sreda 21.02.2024.
23:45

Andrija Živković strelac na meču...

EPA-EFE/ACHILLEAS CHIRAS

Panatinaikos je na svom terenu dočekao PAOK, a nakon što je dobio prvi meč sa 1:0, danas je imao za cilj da odbrani rezultat.

Ipak, pitao se nešto i Andrija Živković, srpski fudbaler je uspeo da izjednači rezultat u 72. minutu utakmice i odveo je meč u produžetke.

Tamo dosta zanimljivo, PAOK je poveo i sa 2:0 golom Kedziore, da bi Limnios uspeo u 9. minutu nadoknade da izjednači i da odvede meč do penala.

Sve je tada bilo u senci Babe Rahmana koji se sudario sa protivničkim fudbalerom i zbog povrede glave je morao hitno da bude prevezen u bolnicu.

Prvi izveštaji su da je on dobro, na svu sreću.

Filip Mladenović je pogodio peti penal za PAO, a pravi junak je bio golman domaćina Dragovski koji je svojim odbranama tokom penala odveo Panatinaikos u finale.