Zna se koji je rezultat najopasniji, Marin u poslednjim trenucima utišao plavi deo Rima!

nedelja 08.01.2023.
16:56

U terminu od 15 časova, danas su odigrane dve utakmice 17. kola italijanske Serije A.

EPA-EFE/CLAUDIO PERI

Fudbaleri Lacija remizirali su sa Empolijem u Rimu rezultatom 2:2.

Meč je obeležio i prelep način na koji su se navijači domaće ekipe oprostili od nedavno preminulog Siniše Mihajlovića, kao i povratak gostiju posle dva gola zaostatka.

Sve je dobro počelo po Lacijale već u drugom minutu kada je posle kornera Luisa Alberta Ćićo Kaputo postigao nesrećan autogol.

Domaćin je propustio nekoliko prilika u prvom poluvremenu, da bi početkom drugog konačno duplirao prednost preko Matije Zakanjija u 54. minutu.

Konačno je Ćićo Kaputo zatresao pravu mrežu, gol u 83. minutu pružio je nadu Empoliju da može izbeći poraz, a čudo se dogodilo u četvrtom minutu nadoknade kada je Razvan Marin sjajnim udarcem sa oko 20 metara savladao Provedela.

Reprezentativac Srbije Sergej Milinković Savić odigrao je čitav meč za domaći tim.

Isti ishod uz mnogo manje uzbuđenja videli smo u Speciji gde je domaćin odigrao 0:0 sa Lećeom.