Zvezdin rival se vraća u formu, gol za TV špice!

petak 10.09.2021.
20:41

Zanimljiv meč, bilo je prilika na obe strane, ali drugi gol je obeležio ovaj duel..

U Danskoj se igra osmo kolo nacionalnog šampionata, a jedan od Zvezdinih rivala u grupnoj fazi Lige Evrope, ekipa Midtjilanda večeras je na svom terenu savladala Nordsjiland sa 2:0.

Uoči nedavne prvenstvene pauze Midtjiland je doživeo poraz od Brondbija, ali večeras je pokazao da se vraća u pravu formu.

Prvo poluvreme proteklo je bez golova, ali ne i bez šansi, a u drugom delu igre domaći su sa dva gola rešili meč u svoju korist.

Tek što je počelo drugo poluvreme, Žunior Brumado je na ivici kaznenog prostora uspeo da se izbori za loptu, prosledio ju je na desnu stranu za Isaksena koji preciznim udarcem pogađa mrežu - 1:0.

Pola sata kasnije trenutak koji je obeležio ovaj dvoboj, Olafsen je uputio dugu loptu za Viktora Linda, a ovaj je poslao pravi projektil - neodbranjivo za konačnih 2:0.

Midtjilandu je ovo šesta pobeda od početka sezone i trenutno je na prvom mestu sa 18 osvojenih bodova, jednim više od Kopenhagena koji tek treba da odigra svoj meč sa trećeplasiranim Randersom.

Inače, Midtjiland će Crvenu zvezdu dočekati u trećem kolu Lige Evrope koje je na programu 21. oktobra.