TVITOVI - Pogledajte reakcije do 45. minuta i posle preokreta! NAPRED SRBIJA!

ponedeljak 28.11.2022.
11:53

Idemo momci, samo nastavite isto!

STARSPORT photo Belgrade Serbia

Fudbaleri Srbije na poluvremenu vode 2:1 protiv Kameruna, a gubili su do nadoknade vremena!

Srbija je imala svoje prilike, čak tri preko Mitrovića. On je prvo gađao glavom posle Maksimovićevog centaršuta, potom je pogodio stativu iskosa sa leve strane i za kraj je imao čist zicer sa peterca, šutirao je pored gola.

Kako to obično biva, usledila je kazna iz prve prave ozbiljne situacije pred golom Vanje Milinković-Savića.

Nakon kornera, lopta je preletela celu našu odbranu, Kasteleto je ostao sam i pogodio lako za 1:0.

Očekivano, reakcije navijača nisu bile baš pozitivne, posebno i što je taj pogodak potpuno poremetio do tada solidnu igru naše ekipe.

Međutim, u finišu prvog poluvremena Pavlović je iskoristio teledirigovan centaršut Tadića iz prekida za 1:1 i sve se promenilo i u raspoloženju navijača!

Samo dva minuta kasnije, nova lepa akcija, Sergej je sa 18 metara gađao prvi ugao i pogodio za 2:1 i eksploziju na tribinama!

Pogledajte reakcije pre i posle preokreta...