Čelsi u nevolji - Mudrik od 100.000.000 prozvan rasistom!
Ukrajinac napravio grešku.

Povezane vesti
Rodri ponovo glavobolja za Gvardiolu: "Nadam se...
Lako je Sitiju sa nezaustavljivim Halandom, na mišiće do minimalca u Londonu!
Forest od najprijatnijeg postao najneprijatnije iznenađenje Premijer lige, Griliš zaustavio Palas!
Danijel Staridž rekao ono što svaki navijač Liverpula ne sme da kaže naglas?
Mihajlo Mudrik je tokom januara pojačao Čelsi.
Delovalo je kako će Ukrajinac pojačati Arsenali, ali su "plavci" bili konkretniji i sa ponudom od 100 miliona evra ubedili Šahtjor u rekordnu prodaju.
Krilni ofanzivac je i debitovao u Premijer ligi, odigrao je nešto više od pola sata protiv Liverpula i pokazao da će biti veliko pojačanje za "plavce". Međutim, dešavanja van terena bi mu mogla naškoditi.
Internetom kruži video gde Mudrik sa prijateljem ispred Audija, peva pesmu repera Lil Baby-ja iz 2017. godine. Problem je što pesma sadrži reči poput "nigga" i to čak 16 puta, što ima uvredljivu konotaciju ukoliko reč nije izrečena od ljudi crne puti. Mudrik na starom TikTok videu pak nema problema sa izgovaranjem te reči što mu donelo problema, već su reagovale organizacije koje se bore protiv rasizma poput "Kick It Out".
Mudrik se izvinio, ali jasno da je šteta već naneta.
0 Komentara