Arsenijević doneo drugi remi Jagodini

subota 01.02.2014.
21:30

Branilac trofeja u nacionalnom Kupu Srbije upisao je drugi remi na pripremama u Antaliji u duelu sa poljskom Pogonom.

fkjagodina.org.rs

Nakon prvenca na pripremnim mečevima koji su fudbaleri Jagodine upisali u duelu sa Šturmom, izabranici Mladena Dodića remizirali su sa ekipom poljskog Pogona.

Bledo prvo poluvreme nije vredno pomena pošto su poluprilike Šušnjara i Martinovića jedino što su stručni štabovi dva tima imali prilike da vide. Pogon u prvom delu meča nije ni pripretio golmanu Jagodine Anđelku Đuričiću.

Drugi deo meča bio je nešto dinamičniji ali su prava uzbuđenja usledila tek u drugoj polovini drugog poluvremena.

Poljaci su u vođstvo došli u 63. minutu nakon neoprezne reakcije odbrambene linije "Ćurana" ali je spas stigao u 79. minutu kada Mitošević pronalazi Arsenijevića u petercu Pogona a ovaj postavlja konačnih 1:1 (0:0).

Poslednja prilika na utakmici viđena je u 83. minutu ali je dobar udarac Đurića golman Pogona zaustavio uz velike napore.

Naredni protivnik Jagodinaca na pripremama u Antaliji biće beloruski BATE u ponedeljak.