Barsa od starta šampionski!

nedelja 18.08.2013.
20:52

Branilac titule u novu sezonu ušli impresivnom pobedom nad nemoćnim Levanteom. Na kraju, sedam lopti završile su u mreži gostiju, a posle furioznog prvog poluvremena, moglo bi se reći da je Levante još i dobro prošao.

Ako se po jutru dan poznaje, ovo bi mogla da bude još jedna šampionska sezona za Barselonu.

Katalonci su, pod vođstvom novog trenera Martina silovito startovali i ekipu Levantea savladali rezultatom 7-0! (GOLOVI OVDE)

Tek što je počela utakmica, posle samo tri minuta igre, mreža golmana Navasa se već zatresla, a prvi strelac za Barselonu u nvoj sezoni je Aleksis Sančez.

Nije se dugo čekalo ni da se prva zvezda Barselone, Leo Mesi upiše u strelce. Igrao se 12. minut, a najbolji igrač Katalonaca je duplirao prednost i najavio nastavak goleade.

Sredinom prvog poluvremena, za tri minuta još dva pogotka Barselone. Najpre je Dani Alveš postigao treći gol, a zatim se, u 26. minutu, upisao i Pedro - 4:0.

Ali, Barsa se ni time nije zadovoljila kad je prvo poluvreme u pitanju. U 41. minutu jedanaesterac za domaće u gol je pretvorio Mesi, da bi u poslednjim trenucima prvog poluvremena Ćavi postavio konačan rezultat prvog dela igre - 6:0.

U nastavku, prema očekivanju, Barsa je ''smanjila gas'', pa je do kraja meča viđe još samo pogodak Pedra u 75. minutu za konačnih 7:0!

Dodajmo još i da je najveće letnje pojačanje, Brazilac Nejmar, meč počeo sa klupe za rezerve, a u 64. minutu je dobio priliku da zaigra umesto Sančeza.