Belgija - Milivojević se radovao protiv Oumarua

nedelja 18.08.2013.
21:58

U iščekivanju dolaska Aleksandra Mitrovića, Anderleht ređa pobede u šampionatu Belgije.

Belgijski velikan je u meču četvrtog kola kao gost savladao ekipu Beverena rezultatom 3-0, što je treća uzastopna pobeda Anderlehta, posle startnog poraza od Lokerena.

Rezultatska neizvesnost trajala je sve do 74. minuta, kada je Klještan doveo goste u vođstvo. Njegov gol kao da je potpuno demoralisao domaće, pa je u 82. minutu Ačeampong duplira preednost, a u nadoknadi vremena Žile postavio konačnih 0:3.

U ekipi Anderlehta Luka Milivojević je bio u startnoj postavi, ali je odigrao samo prvo poluvreme. Na drugoj strani, priliku je u drugih 45 minuta dobio novajlija iz Vojvodine Abubakar Oumaru, ali nije uspeo da se Belgijancima odmah nametne golovima.