Bivši trener Zvezde našao rešenje za Stojketa!

ponedeljak 17.02.2014.
21:38

Reprezentativni golman Srbije Vladimir Stojković prvi put je kapitulirao od dolaska u ekipu Ergotelisa, i to u kritskom derbiju protiv OFI-ja.

Da sve bude nepovoljnije po njegov tim, taj gol je i odlučio pobednika, pa je OFI kao gost slavio sa 1:0.

Ekipa koju sa klupe vodi bivši trener Crvene zvezde, Portugalac Sa Pinto, do vrednog trijumfa došla je prelepim golom Dudua u 41. minutu, sa preko 20 metara od Stojkovićevog gola, a u poslednjih dvadesetak minuta igre imala je i igrača više posle isključenja Romana.

Ergotelis je tako prekinuo sjajnu seriju od tri vezane pobede bez primljenog gola, sa Stojkovićem u ekipi, pa je posle 25. kola šampionata Grčke ostao na 10. mestu na tabeli sa 30 bodova, dok OFI sada ima tri boda više

U sledećem kolu Stojkovića čeka još jedno veliko iskušenje, gostovanje ekipi Panatinaikosa u Atini.

Εργοτέλης-ΟΦΗ 0-1, 25η αγωνιστική (Γκολ) bygreeksuperleague