BL - Podela plena u Augzburgu

petak 27.09.2013.
22:26

Prvi meč sedmog kola nemačke Bundeslige odigran je u Augzburgu, gde je domaćin u samoj završnici uspeo da dođe do boda u duelu sa Borusijom Menhengladbah.

Visoko kotirana Borusija iz Menhengladbaha nije uspela da savlada Augzburg na gostovanju, iako su "Koltovi" do završnice meča imali prednost od 2:1.

Konačan rezultat prvog meča sedmog kola Bundeslige bio je 2:2 a postavio ga je Arkadius Milik dva minuta pre poslednjeg sudijskog zvižduka.

Golovi OVDE!

Do prednosti je prvi stigao Augzburg u 27. minutu kada je Han sjajno završio lepo izgrađenu akciju svoje ekipe. Borusija je do odlaska na odmor uspela da izjednači na 1:1 posle akcije Rafaela koju je završio Kruze.

Osamnaest minuta pre kraja rezervista Hrgota doneo je prednost gostima ali je već pomenutim golom u 88. minutu Milik postavio konačnih 2:2.

Gladbah ostaje peti na tabeli sa 10 bodova koliko ima i šestoplasirani Augzburg.