Autor: Beta Beta
petak 25.10.2013.
23:10
Izvor: Beta

Fudbaleri Štutgarta remizirali su večeras na svom terenu sa Nirnbergom 1:1 u prvom meču 10. kola nemačke Bundeslige.

Štutgart je tako upisao i treći uzastopni prvenstveni remi, dok je Nirnberg zabeležio jedan manje.

U premijernom meču 10. kola Bundeslige, najviše uzbuđenja viđeno je u prvih 10 minuta.

Štutgart je do prednosti došao u trećem minutu golom Vedada Ibiševića iz jedanaesterca, dok su gosti već u šestom minutu postavili konačan rezultat, a strelac je bio Josip Drmić.

Golove pogledajte OVDE!

"Švabe" su tokom većeg dela meča imale terensku inicijativu i veći posed lopte, ali na kraju nisu uspeli da dodju do još kog gola.

Štutgart je tako, makar do sutra, izbio na šesto mesto sa 13 bodova, dok je Nirnberg 16. sa sedam.

Ostale utakmice 10. kola Bundeslige igraće se tokom vikenda.