"Bombarder" Toni prevaga u derbiju Verone!

Autor: Boris Jovanović
subota 05.04.2014.
19:56

Luka Toni rešio "derbi Skale" iako su Kjevu bodovi bili potrebniji. Verona bez milosti, konačnih 1:0 osveta za poraz od jesenas.

U prvom poluvremenu je Kjevo imao više loptu u svom posedu,diktirao ritam, ali je Verona imala izglednije šanse.

Dva puta su stigli nadomak gola Agacija, Toni je imao sjajnu šansu,golman "Magaraca" je sjajno intervenisao. Islanđanin Halfredson jepogodio prečku, na poluvreme se otišlo bez golova.

U nastavku Verona mnogo bolja, ređale su se opasne situacije Iturbeje imao šansu, pa Romulo, a onda i Luka Toni, Kjevo jepreživeo.

Ipak bombarder Toni rešava derbi. Posle karambola pred golomAgacija najbolje se snašao, slave u gradu Skale, Verona koja imamnogo više navijača od rivala je uspela da postigne gol i revanširase za jesenji poraz.

Radovanović i Sardo su do kraja meča mogli da donesu dragoceni bodKjevu, imao je i Tero priliku, ali ni Francuz nije uspeo da matiraRafaela.

Na kraju gorak poraz "Letećih Magaraca" koji ostaju 16. sa 27bodova, ali će timovi iz zone ispadanja imati šansu da ih preteknu.Večeras Bolonja gostuje protiv Intera od 20:45.