Buran finiš u Rimu, preokret Lacija!

subota 05.01.2013.
22:51

Dosta uzbuđenja doneo je finiš meča 19. kola Serije A, između Lacija i Kaljarija. Rimljani slavili sa 2:1, golom iz jedanaesterca u 86. minutu, pošto su gosti ostali bez dvojice isključenih igrača.

U subotu su odigrane prve dve utakmice 19. kola italijanske Serije A.

Duel Katanije i Torina nije doneo golove, završeno je 0:0, a zadovoljniji mogu da buidu domaći, koji su još od 13. minuta igrali bez isključenog Lodija.

Ni meč na Olimpiku, između Lacija i Kaljarija nije protekao bez crvenih kartona, a pobedu su odneli domaći rezultatom 2:1.

Posle prvog poluvremena bez golova, u 62. minutu Marko Sau je doveo Kaljari u vođstvo, ali ''nebesko plavi'' su u burnom finišu uspeli da dođu do preokreta i sva tri boda.

Abdulaj Konko je u 79. minutu izjednačio na 1:1, da bi sedam minuta kasnije usledila prava bura kada je dosuđen jedanaesterac za Lacio.

Crvene kartone dobili su i Andrea Kosu i  golman Agaci, koji je oborio Klosea u svom kaznenom prostoru. Na gol je stao Vlada Avramov, ali nije uspeo da zaustavi šut Kandreve za pobedu domaćih - 2:1!  (Golovi OVDE