Buskets: ''Bravo Mesi, samo tako nastavi''

sreda 06.11.2013.
23:15

Vezista Barselone Serhio Buskets prezadovoljan posle pobede njegovog tima nad Milanom, kojoj je i sam doprineo svojim golom.

Barsa je pobedom nad Milanom na svom Kamp Nou praktično osigurala plasman u narednu fazu takmičenja u Ligi šampiona.

Katalonci su slavili sa 3:1, uz dva pogotka Lea Mesija i jedan Serhija Busketsa, koji je zbog toga bio posebno srećan posle utakmice.

''Pobedili smo, postigao sam pogodak večeras i veoma sam srećan zbog toga. Leo Mesi je, kao i uvek, prava mašina za golove, večeras je dao dva i uveren sam da će tako nstaviti i u narednim utakmicama.

Cilj smo ostvarili, mislim da smo odigrali odlično prvo poluvreme, u nastavku nešto slabije, ali najvažnije je da smo ovom pobedom ostali u najboljoj poziciji u našoj grupi'', izjavio je Buskets.