''Čekićarima'' samo bod

ponedeljak 19.11.2012.
22:57

U poslednjoj utakmici 12. kola Premijer lige, Vest Hem je na svom Apton Parku remizirao sa ekipom Stouka.

Popularni ''Čekićari'' propustili su priliku da se novom pobedom još više primaknu vodećim ekipama. Na kraju su morali da se zadovolje remijem rezultatom 1:1, čime su se na tabeli izjednačili sa Arsenalom na deobi šestog mesta sa po 19 bodova.

Poveli su gosti, i to već u 13. minutu, kada se Voters najbolje snašao posle kornera za svoju ekipu i snažnim udarcem sa nekih 13 metara poslao loptu u mrežu golmana Jaskelainena - 0:1.

Vođstvo Stouka potrajalo je do kraja prvog poluvremena, a onda od samog starta drugog poluvremena ofanziva domaćih, koji u 48. minutu stižu do izjednačenja preko O'Brajena - 1:1. O'Nil je oštro centrirao po zemlji sa desne strane, a O'Brajen sa peterca šalje loptu u mrežu.

Domaći su do kraja imali više od igre, stvorili su još nekoliko odličnih  prilika, ali je ekipa Stouka uspela da sačuva bod. Golove pogledajte OVDE.