Debakl ''Koltova'' u Bremenu!

subota 20.10.2012.
20:35

U poslednjoj današnjoj utakmici osmog kola Bundeslige, Verder je na svom terenu ubedljivo savladao Menhengladbah.

Posle vodećeg Bajerna, koji je u Dizeldorfu postigao pet golova, najubedljiviji trijumf u današnjim mečevima osmog kola Bundeslige ostvario je Verder.

Tim iz Bremena je na svom ''Vezeru'' savladao Menhengladbah rezultatom 4:0 i tako prekinuo seriuju od dva uzastopna poraza.

Domaće je u vođstvo doveo Petersen u 37. minutu, a prednost je duplirao Arnautović u poslednjim trenucima prvog poluvremena.

Isti igrač je u 76. minutu asistirao Filkrugu za 3:0, a konačan rezultat je postavio Junuzović u 86. minutu.

Srpski reprezentativac Aleksandar Ignjovski ni ovog puta nije odigrao ni minut u ekipi iz Bremena, svih 90 minuta je proveo na klupi za rezerve.