"Đavoli" poraženi od Sevilje

Autor: Vladimir Danilović
petak 09.08.2013.
22:35

Utakmica posvećena Riju Ferdinandu nije dobro prošla za Mančester Junajted, jer je ovaj tim na "Old Trafordu" poražen od Sevilje rezultatom 3:1.

Sevilja je došla do prednosti već u 21. minutu utakmice, kada je Mačin postigao vodeći gol za Špance.

Nedugo zatim, Marin, koji je ovog leta stigao na pozajmicu iz Čelsija, postigao je drugi gol za ekipu Sevilje.

U drugom poluvremenu, Mančester Junajted je zaigrao nešto angažovanije u napadu, pa je kao rezultat takve igre Valensija postigao gol u 65. minutu utakmice.

Kada su svi očekivali drugi pogodak "Crvenih đavola" Rabelo je postigao treći gol za Sevilju, i tako overio pobedu svog tima.

Mančester Junajted već za vikend igra utakmicu "Komjuniti šildsa" sa Viganom, pa možda i tu treba tražiti razloge poraza na ovoj utakmici.