"Đavoli" se mučili u Švedskoj

Autor: Vladimir Danilović
utorak 06.08.2013.
22:06

Mančester Junajted večeras nije uspeo da pobedi AIK u Švedskoj, a utakmica se završila rezultatom 1:1.

Mančester Junajted nije uspeo da pobedi na gostovanju u Švedskoj, a jedno vreme su čak morali i da jure rezultat.

Do vođstva su prvi došli domaćini u 48. minutu, a strelac je bio Kuajson u 48. minutu utakmice.

"Crveni đavoli" su se dosta mučili u ovoj utakmici, ali su ipak stigli do gola koji im je doneo izjednačenje.

U 67. minutu, Enrikez Itura posstiže pogodak za Mančester Junajted i donosi nerešen rezultat svom timu.

Očigledno je da ekipa Dejvida Mojesa još uvek traži igru, a današnja utakmica je samo dodatni razlog za zabrinutost Dejvida Mojesa, iako na utakmici nije igralo nekoliko standardnih igrač Mančester Junajteda.