Đukić ostao ''praznih šaka'' u Malagi...

subota 20.10.2012.
18:00

Đukićev Valjadolid danas u Malagi imao vođstvo, zatim do samog finiša i remi, ali na kraju ostao bez ijednog boda.

U prvoj današnjoj utakmici osmog kola španske Primere, Malaga je na svom terenu savladala ekipu Valjadolida rezultatom 2:1 i zadržala mesto u samom vrhu tabele.

Ipak, poveli su gosti već posle devet minuta igre, kada je golmana Malage Kabaljera savladao Gonsalveš - 0:1.

Vođstvo Valjadolida ostalo je na snazi u narednih pola sata, a onda je sve bolji Isko doneo izjednačenje domaćem timu.

Potpuna rezultatska neizvesnost potrajala je sve do 87. minuta, kada je Hoakin doneo preokret Malagi i nova tri boda - 2:1.

Ovo je peta pobeda ekipe Malage u prvih osam kola, a Valjadolid je pretrpeo četvrti poraz. Antonio Rukavina u Đukićevom timu ponovo je odigrao svih 90 minuta.

Sledeći meč osmog kola u subotnjem programu igraće Real i Selta u Madridu, meč počinje u 18 časova.