Đukić zaustavljen na ''San Mamesu''

nedelja 02.09.2012.
18:00

Posle sjajnog starta sezone, Valjadolid našeg Miroslava Đukića poražen je danas u trećem kolu Primere na gostovanju u Bilbau.

U drugoj današnjoj utakmici trećeg kola Primere, Bilbao je na svom terenu savladao ekipu Valjadolida rezultatom 2:0.

Bilbao je tako došao do prve pobede posle dva uzastopna poraza, dok je Valjadolidu ovo prvi poraz posle odličnih rezultata u prva dva kola.

Rezultatska neizvesnost je trajala do polovine drugog poluvremena. U 69. minutu Aduriz je doveo Baskijce u vođstvo, da bi šest minuta kasnije Susaeta potvrdio trijumf domaćeg tima.

Antonio Rukavina ponovo je bio u startnoj postavi Valjadolida i odigrao je svih 90 minuta.

Podsetimo, danas su Valjekano i Sevilja igrali bez golova, a večeras se još sastaju:

18:00h Levante - Espanjol

19:50h Real - Granada

21:30h Barselona Valensija