Evandro rastužio Miljkovića

ponedeljak 17.02.2014.
23:30

Poslednju utakmicu 19. kola portugalskog šampionata odigrali su Eštoril i Braga, a pobedu domaćih overio je nekadašnji vezista Crvene zvezde.

Fudbaleri Eštorila ostvarili su novu pobedu u šampionatu Portugala, ovog puta protiv Brage rezultatom 2:1 i tako zadržali visoko četvrto mesto na tabeli.

Karlitos je u 23. minutu doveo domaće u vođstvo, da bi u finišu prvog poluvremena Evandro duplirao prednost, udarcem sa nekih šest-sedam metara od gola gostiju.

Stečeno u prvom poluvremenu, domaći su uspešno održali i u nastavku meča, a Braga je tek u nadoknadi vremena uspela da dođe do počasnog gola.

Dodajmo još i da je u poraženoj ekipi svih 90 minuta odigrao i Aleksandar Miljković, nekadašnji bek Partizana.

Posle 19 kola Benfika je vodeća sa 46 bodova, Porto na drugom mestu ima 42, a trećeplasirani Sporting 41 bod. Eštoril je četvrti sa 33, a Braga sedma sa 26 bodova.

Estoril 2-1 Braga Match Highlights byall-goals