21:19

Uz angažovanje brojnih policijskih snaga utakmica je nekako privedena kraju.

PAOKFC.GR
PAOKFC.GR

Fudbalski vikend u Grčkoj obeležio je solunski derbi, dvoboj PAOK-a i Arisa na ''Tumbi'', a kao pobednik je izašla gostujuća ekipa Arisa rezultatom 1:0.

Gol odluke postigao je Argentinac Danijel Mansini u 41. minutu, ali kako se meč bližio kraju, atmosfera na stadionu je postala toliko uzavrela da je bilo nemoguće odigrati poslednjih nekoliko minuta sve dok jake policijske snage nisu intervenisale.

Sve je počelo bakljadom navijača PAOK-a, onda su počeli da ubacuju predmete u teren, letele su i stolice, a onda je grupa navijača i upala na teren.

Posle intervencije policije, meč je priveden kraju, a Aris se ovom pobedom probio na sedmo mesto sa 14 bodova.

PAOK je, sa našim Andrijom Živkovićem u timu pretrpeo drugi uzastopni poraz u šampionatu Grčke i ostao je na trećem mestu na tabeli sa 19 osvojenih bodova.