I Fulam odneo bodove sa ''Enfilda'', remi na ''Britaniji''

utorak 01.05.2012.
22:43

Liverpul nastavlja po sistemu ''toplo-hladno''. Posle ubedljivog trijumfa nad Noričem u prošlom kolu, Liverpul je večeras doživeo novi poraz pred svojim navijačima, i to drugi uzastopni... Na ''Britaniji'' podela bodova.

Liverpulu baš ne ide na svom terenu u poslednje vreme. Posle Vest Bromviča, bodove sa Enfilda večeras je odneo i Fulam, koji je slavio rezultatom 1:0 u utakmici 36. kola Premijer lige.

Presudio je autogol Martina Škrtela, koji je sopstvenu mrežu zatresao već u petom minutu, posle oštrog centaršuta Risea sa leve strane.

Deset minuta kasnije nova odlična akcija gostiju, ali je posle pokušaja Pogrebnjaka golman Liverpula Doni odlično intervenisao.

Do kraja meča bilo je jeo nekoliko prilika pred oba gola, ali je ostao rezultat iz petog minuta, pa se Fulam izjednačio na deobi osmog mesta sa večerašnjim domaćinom. Obe ekipe sada imaju po 49 bodova.

Drugi večerašnji susret odigran je na ''Britaniji'', gde su Stouk i Everton igrali nerešeno, 1:1.

Autogolom Krauča u 44. minutu poveli su gosti, a bod Stouku doneo je Žerom u 69. minutu.