Inter opet razočarao!

nedelja 27.01.2013.
22:46

Torino odneo bod sa ''Meace'', a mogao je i sva tri da Handanovič nije fenomenalno intervenisao u sudijskoj nadoknadi i tako spasao Inter poraza.

Novo razočaranje svojim navijačima priredili su fudbaleri Intera. ''Neroazuri'' su u poslednjoj utakmici 22. kola Serije A na svom terenu uzeli samo bod protiv ekipe Torina.

Na kraju, 2:2, a obzirom na sjajnu priliku koju su gosti imali u poslednjim trenucima, ekipa Andree Stramaćonija može čak i da bude zadovoljna i jednim bodom.

Početak meča pripao je Interu. Već posle pet minuta igre, Kristijan Kivu je iz ''slobodnjaka'' doveo domaće u vođstvo, ali je zatim usledio preokret u režiji Međorinija.

On je prvo u 23. minutu izjednačio na 1:1, da bi početkom drugog poluvremena doveo Torino u vođstvo.

U 67. minutu Kambijaso je uspeo da izjednači na 2:2, do kraja su ''Neroazuri'' pokušavali da vrate prednost, ali umesto toga, Međorini je u sudijskoj nadoknadi imao sjajnu priliku da donese pobedu gostima. Srećom po Inter, Handanovič je sjajno reagovao i sačuvao bod svom timu.

Golove sa ''Meace'' možete pogledati OVDE

Ovom utakmicom kompletirano je 22. kolo Serije A, Inter je ostao na četvrtom mestu sa 40 bodova, a Torino na dvanaestom sa 27.