Autor: Boris Jovanović
nedelja 10.02.2013.
22:49

Posle dužeg vremena dobra partija Inter, slavili su protiv Kjeva i ostali u trci za treće mesto.

Inter je poveo već u drugom minutu, dugo je trajao taj prvi napad domaćih, Kasano je šutirao Puđoni loše intervenisao, 1:0.

Dobar fudbal na "Meaci", Kjevo je izjednačio sredinom drugog dela, nepažnja odbrane domaćih, Rigoni najviši, Handanović nemoćan.

Gol tri minuta kasnije na drugoj strani, slična situacija, ovoga puta je Ranokija skočio, pa je Inter ponovo poveo.

Posle toga je možda domaćin mogao da dotuče rivala, do poluvremena, ali je pobedu najavio Milito početkom drugog dela. "Il Prinćipe" je na sebi svojstven način postigao gol, svoj prvi u 2013.

Ušao je u igru Stanković, prvi put posle maja, imao jedan sjajan pas, dobio karton. Igrao je i Kuzmanović, dosta se trudio bez efekta. Povredio se u 85. minutu, na kraju pobeda Intera, sada su četvrti, dva boda iznad Milana.