Inter se igrao - 7:0!

nedelja 22.09.2013.
14:22

Igra ''mačke i miša'' u duelu ''fenjeraša'' Sasuola i ekipe Intera u četvrtom kolu Serije A. Seriju golova započeo Palasio, a zatvorio je dvostruki strelac Djego Milito.

Posle sumorne prošle sezone, fudbaleri Intera donose sve više radosti svojim navijačima.

Odličan start nove sezone upotpunili su više nego ubedljivim trijumfom na gostovanju novajliji u ligi, ekipi Sasuola, rezultatom 7-0!

Uvod u ovako ubedljiv trijumf bio je vodeći gol Palasija već posle sedam minuta igre, koji je sa pet metara lako realizovao odličan centaršut Nagatoma sa leve strane.

Na drugi gol čekalo se do 23. minuta, kada je ponovo Palasio bio u glavnoj ulozi. Opet je on bio u šansi, njegov šut je odbio golman domaćih, ali je na pravom mestu bio Taider koji šalje loptu u mrežu - 0:2.

Ovaj gol kao da je potpuno dekoncentrisao domaću ekipu, pa je Pućino u 34. minutu u pokušaju da interveniše ispred napadača gostiju, udarcem glavom poslao loptu u sopstvenu mrežu.

Rezultatom 3-0 otišlo se na odmor, bilo je već tada jasno da bodovi putuju u Milano ali Inter nije smanjio gas ni u nastavku.

Alvarez je u 53. minutu posle još jednog pokušaja Palasija postigao četvrti gol, a onda na scenu stupa Dijego Milito, koji je početkom drugog poluvremena zamenio Palasija i koji deset minuta kasnije, posle jedne prethodno propuštene prilike, šalje loptu u mrežu za 5-0.

Desetak minuta kasnije upisao se i Kambijaso, a tačku je u finišu meča stavio Milito svojim drugim golom za fenomenalnih 7-0! (Golovi OVDE)

Interu je ovo treća pobeda, uz jedan remi u prva četiri kola, dok je Sasuolo prikovan za dno tabele, bez ijednog boda i gol razlikom 1-15.

Većina ostalih mečeva četvrtog kola igra se od 15 časova, derbi je u Rimu, gde se sastaju Roma i Lacio, a sjajan meč očekuje nas i večeras od 20:45, kada Milan dočekuje Napoli.