11:57

Fudbaleri Jagodine upisali još jedan trijumf na pripremama u Bugarskoj, ovog puta protiv Goce Delčeva.

fkjagodina.org.rs

Posle Lokomotive iz Sofije, Lokomotive iz Plovdiva, Slavije, pred fudbalerima Jagodine oružje je položila i ekipa Goce Delčeva.

Ovog puta ekipa osvajača Kupa Srbije slavila je rezultatom 2:1 i tako nastavila pobedonosni niz na pripremama u Bugarskoj.

Tim Mladena Dodića poveo je već posle devet minuta igre, kada je Hadžibulić iskoristio svoju drugu priliku na ovoj utakmici. Ipak, dvadeset minuta kasnije, 'projektil' Marčeva završio je u gornjem levom uglu Đuričićevog gola, za izjdnačenje na 1:1.

Ovaj rezultat ostao je na snazi do 72. minuta, kada je rezervista Lepović iskoristio svoju priliku i postavio konačnih 2:1 za Jagodinu, koja je u drugom poluvreemenu imala više prilika, ali nije uspela da ostvari ubedljiviji trijumf.

Jagodina: Đuričić, Projić, Milinković, Mihajlović, Miladinović, Petričević, Stojkov, Kostić Hađibulić, Malinić, Cvetković.

Igrali su još: Jokić, Tomić, Gogić, Ilić, Lepović, Đurić, Urošević, Stoicev, Damjanović, Stojanović.