sreda 04.04.2012.
18:07

Ekipa Sima Krunića u potpunosti je opravdala epitet najprijatnijeg iznenađenja prolećnog dela sezone, Jagodina je zabeležila ubedljivu pobedu nad ekipom iz Subotice.

Jedno od prijatnijih iznenađenja prolećnog dela sezone, ekipa Jagodine ugostila je ekipu Spartaka iz Subotice.

Domaćin je već na samom startu počeo sigurno, u prvih 20 minuta ređale su se prilike za domaći sastav. Napadali su plavi preko Mudrinskog i Đenića koji su imali najbolje prilike.

Međutim, nije se dugo čekalo na prvi pogodak, Jagodina je uspela da kruniše dobru i agresivnu igru i preko Gogića u 26. minutu preciznim udarcem nakon gužve u šesnaestercu smesti loptu u mrežu i donese radost domaćim navijačima.

Uskoro stiže i povećanje rezultata, agresivna igra igrača Sima Krunića je urodila plodom i Jagodina preko Đenića i Krstića u nadoknadi prvog poluvremena stiže do prednosti od 3:0 sa kojom se i otišlo na odmor.

Drugo poluvreme donosi smirenu igru domaćina koji do kraja kontroliše rezultat i meč i stiže do ubedljive i jako bitne pobede.

Konačni rezultat meča, Jagodina - Spartak 3:0.