ponedeljak 26.05.2014.
23:31

I reprezentacija Belgije počela je sa odigravanjem pripremnih mečeva pred početak Mondijala u Brazilu. Večerašnji rival im je bio slabašni Luksemburg, a meč je obeležio debitantski nastup Adnana Januzaja za selekciju Marka Vilmotsa.

Beta/AP Photo/Sang Tan

Mladi fudbaler Mančester Junajteda Adnan Januzaj odigrao je večeras svoj prvi meč za selekciju Belgije, u pobedi ''Crvenih đavola'' rezultatom 5:1 nad Luksemburgom.

Čak tri od pet pogodaka za selekciju Belgije na ovoj utakmici postigao je Romelu Lukaku, i to prva tri, a po jednom su se tokom drugog poluvremena u strelce upisali i Čadli i De Brujne iz penala u poslednjim trenucima meča.

A kad je u pitanju Januzaj, on je dobio priliku od početka drugog poluvremena, umesto Miraljasa, upisao prvi nastup za Belgijance, a u prilogu možete videti neke njegove zapaženije poteze u ovoj utakmici.

Inače, Belgija će do početka Mondijala odigrati i mečeve sa Švedskom u nedelju i Tunisom 7. juna.

Adnan Januzaj Individual Highlights - International Debut- Belgium vs Luxembourg [5-1] - HD by Music NetworkInc