Javor bez "Romantike" protiv OFK Beograda

Autor: Miloš Marković
sreda 04.04.2012.
18:10

Na Karaburmi je viđena prava goleada, pet golova i sjajna fudbalska predstava koja je ekipi Javora donela tri veoma bitna boda.

ofkbeograd.co.rs

Ekipa OFK Beograda je u okviru 22. kola Jelen Super lige na svom terenu na Karaburmi ugostila ekipu Javora iz Ivanjice.

Uzbuđenja je bilo već od samog starta utakmice, domaćin stiže do vođstva već u 3. minutu preko Nikolića koji sa više od 25 metara postiže pravi evrogol.

Ipak, radost domaćina je bila kratkog daha, Odita već u 16. minutu donosi izjednačenje gostima.

Do kraja prvog poluvremena dolazi do nove promene rezultata, gosti sjajnim evrogolom Veljovića, dva minuta pre kraja prvog dela igre, stižu do vođstva od 2:1.

Drugi deo igre donosi agresivniju igru domaćina koji je činio sve kako bi stigao do rezultatskog egala i u tome je uspeo u 54. minutu golom Ekvadorca Batiohe.

Ipak, neumorni gosti iz Ivanjice uspevaju da dođu do nove prednosti, u 80. minutu, nakon jednog kornera štoper gostiju Vujadinović potpuno neometan lako smešta loptu glavom u mrežu i donosi prednost svom timu od 2:3 što je ujedno i bio konačni ishod meča.

Dakle, iznenađenje na Karaburmi, Javor ide kući sa tri jako bitna i velika boda u borbi za opstanak.