JSL - Čukarički sam na vrhu!

nedelja 18.08.2013.
21:04

Poslednji meč drugog kola Superlige odigran na Banovom brdu, Čukarički savladao Slobodu i postao jedina ekipa sa maksimalnim učinkom. Ipak, izgleda da će i posle ovog meča biti povika na sudije...

U prvoj utakmici pod reflektorima na svom stadionu, Čukarički je upisao novi trijumf i izbio na vrh tabele.

Ekipa Vladana Milojevića je, posle Rada u prvom kolu, savladala i užičku Slobodu rezultatom 1-0, a jedini gol postignut je sa bele tačke.

Igor Matić je u 31. minutu bio precizan iz jedanaesterca, koji je već izazvao buru nezadovoljstva kod gostiju. Duel Lovrića i Slavoljuba Srnića, sudija Santrač je okarakterisao kao prekršaj za najstrožu kaznu, a Matić je uspeo da savlada golmana Rankovića i tako, ispostavilo se, doneo novu pobedu svom timu.

U nastavku meča, Stoiljković je mogao Čukaričanima da donese i ubedljiviju prednost, ali nije uspeo da savlada iskusnog Rankovića. Gosti na drugoj strani, nisu mnogo pretili, pa je i jedan gol bio dovoljan domaćima da osvoji ceo plen.

Posle drugog kola, dakle, Čukarički je na vrhu tabele, a Užičani su ostali na jednom bodu, osvojenom u prošlom kolu.