Autor: Vladimir Danilović
subota 30.03.2013.
16:24

Donji Srem siguran protiv Javora na svom terenu, Borča u malom beogradskom derbiju pobedio Rad.

Donji Srem je danas na svom terenu uspeo da savlada odličnu ekipu Javora rezultatom 3:0, i dođe do zlata vrednih bodova u borbi za opstanak.

Donji Srem je došao u vođstvo golom Josimova u 43. minutu utakmice, kada smo pomislili da će se na domor otići bez golova. Taj pogodak kao da je dao krila Sremcima, pa su u drugom poluvremenu postigli još dva gola.

Prvo je Lakićević u 63. minutu povećao prednost, a zatim je i Krunić u 83. minutu postavio konačan rezulzat utakmice, a rezultat je bio 3:0 za Donji Srem.

U malom beogradskom derbiju ekipa BSK-a je bila bolja od ekipe Rada, a jedini pogodak je postigao Jovanović u 34 minutu utakmice. Rad je od 54. minuta utakmice igrao sa igračem manje jer je crveni karton dobio prezimenjak jedinog strelca utakmice, takođe Jovanović.

OFK Beograd je došao do pobede u finišu meča sa Slobodom golom Vasiljevića, u 86. minutu.