JSL - Spartak u seriji, prvenac Kragujevčana

subota 20.10.2012.
16:28

Posle derbija na Vračaru, ovog popodneva odigrano još pet mečeva, strelci se ponovo nisu proslavili, ali nekako najviše razloga za zadovoljstvo imaju navijači kragujevačkog Radničkog koji su konačno zabeležili prvi trijumf i Spartaka, koji je posle 3:0 pr

U prvom poluvremenu na pet superligaških terena viđen je samo jedan pogodak, i to na stadionu kraj stare železare. Subotičani su poveli golom Puškarića, a njihov trijumf overio Radovanović autogolom u samom finišu. Tako su Smederevci ostali na začelju tabele, a Subotičani potvrdili sjajnu formu u poslednje vreme.

Radnički iz Kragujevca konačno je obradovao svoje navijače. Tim Dejana Đurđevića poveo u 55. minutu golom Miloškovića. Isti igrač je dvadeset minuta kasnije asistirao Spaleviću za 2:0.

Sloboda je došla u vođstvo golom Kneževića u Ivanjici, domaćin u finišu stigao do izjednačenja. Završni minuti doneli i nervozu na obe strane i isključenje Vasilića u ekipi Užičana.

Ostale dve utakmice završene bez pobednika i bez pogodaka.