JSL - Voša najveći dobitnik kola!

subota 26.10.2013.
21:24

Posle subotnjih rezultata mečeva 10. kola Superlige, utisak je da je najviše dobila Vojvodina, koja je pobedom na Karaburmi na najbolji način iskoristila kikseve Partizana, Čukaričkog, kao i remi Zvezde u Nišu i vratila se na drugo mesto na tabeli.

Pobeda koju je Vojvodina ostvarila na Karaburmi, tokom večeri se još više isplatila Novosađanima, posle rezultata u Humskoj, na Banovom Brdu i u Nišu.

Ekipa Marka Nikolića sada za vodećim Partiozanom zaostaje samo dva boda i nalazi se sama na drugom mestu na tabeli. U slučaju da Partizan u sledećem kolu bude poražen u večitom derbiju, Vojvodina bi novim trijumfom konačno mogla na čelo tabele.

Što se tiče ostalih mečeva u večernjem terminu, Voždovac je iznenadio ekipu Čukaričkog i u veoma uzbudljivoj utakmici slavio sa 3:2. ''Zmajevi'' su do pobede došli u nadoknadi vremena golom Obradovića.

Prethodno su golove za Voždovac postigli Babović u 25. i Karaklajić u 70. minutu, dok je dvostruki strelac za Čukarički bio Dragoljub Srnić , u 13. i 80. minutu.

Javor je na gostovanju Slobodi slavio golom Sotirovića sa 1:0 i tako se iskupio za prošlonedeljni poraz od Rada.

Narednog vikenda nas očekuje ''večiti derbi'', a posle današnjih mečeva, utisak je da smo ove subote gledali jedno od najzanimljivijih kola od početka šampionata.