JSL - Vredan bod za Ivanjičane u Nišu

subota 05.04.2014.
21:31

Ivanjički Javor ostao neporažen u Nišu, a mogao čak i do boljeg rezultata, s obzirom da je dugo imao vođstvo.

fcradnicki-nis.com

Niški Radnički i dalje ne pruža partije na nivou onih iz jesenjeg dela prvenstva.

Ekipa Milana Milanovića večeras je na svom ''Čairu'' uspela da osvoji samo bod protiv Javora, a meč je završen rezultatom 1-1.

Domaći tim je prilično ''presekao'' go Veselinovića iz prvog minuta meča, i Nišlije su se dugo mučile da bar dođu do izjednačenja.

Javor je u prvopm poluvremenu uspeo da sačuva vođstvo, a u nastavku sve do 75. minuta, kada je Ivan Pejčić uspeo da izjednači i donese bod Radničkom.

Ovim bodom Javor je ipak ostao tik iznad zone ispadanja, dok je Radnički na sedmom mestu na tabeli sa 31 osvojenim bodom.