Junajted ruši rekorde

Autor: Vladimir Danilović
subota 30.03.2013.
15:56

Ekipa Mančester Junajteda se nalazi u sjajnoj formi, a posebno može da se pohvali igrom svoje odbrane koja je i na šestom uzastopnom meču ostala nesavladana.

Mančester Junajted je zabeležio pobedu od 1:0 na gostovanju Sanderlendu, a odbrana "Crvenih đavola" je i na šestom uzastopnom meču ostala nesavladana.

Poslednji gol koji je Mančester primio je na meču sa Sautemptonom 30. januara, a gol je postigao Rodrigez u trećem minutu.

Od tada Mančester nije primio pogodak, a od tada je ukupno prošlo 627 minuta. za to vreme uspeli su da postignu 13 golova.

Mančester Junajted je i prva ekipa u istoriji Premijer lige koja je uspela da na prvih 30 utakmica zabeležei 25 pobeda, što je samo dokaz dominacije ovog tima u nacionlnom šampionatu.